הספריה

מאמרים, מצגות,גלריות, בלוג, דפי מידע לילדים ונוער

דגמי תנועה מצגת min

זיהוי עקבות, מגדירי קינים מאמרים

גששות סימנים, איתור עקבות, גששות ככלי למדע אזרחי, תיעוד עקבות בשדה, זיהוי גללים ועוד. מאמרים ובלוג על כל מה שקשור בגששות וסימני שדה.

מצגות בנושאים.... מצגות

דפי מידע ומצגות בנושאי תיעוד עקבות, למידה אישית, סמינריונים, זיהוים פרטניים של עקבות, משחקים, מדריכים להצלת פקעות ועוד.

Slide14 min
pic 4

גלריות בנושאים שונים גלריות

גלריות תמונות עקבות וסימני שדה לפי משפחות בעלי חיים. תמונות ברזולוציה גבוהה המאפשרת תמיכה בזיהוי עקבות. תמונות מתאי שטח שונים, מגוון עקבות באוסף הנרחב של תמונות עקבות בעלי חיים בישראל.

דפי מידע לילדים ונוער דפי מידע לילדים ונוער

דפי מידע ומצגות לילדים ונוער, למידה אישית, זיהוים פרטניים של עקבות, משחקים, מדריכים להצלת פקעות ועוד.

מאמרים אחרונים

כנס גששות II min

כנס גששות חיות בר במבט רב תחומי -הסתיים

הכנס הסתיים. נחכו בו 130 איש: אנשי שמירת טבע, אקדמאים, ארכאולוגים, אנתרופולוגים, אנשי חינוך וגששים מקצועיים. אנו מודים לכולם ונמשיך לעדכן על מפגשים נוספים לקהילה. מצגות הכנס עלו לאתר ככתבות : פלטת עקבות, תיעוד עקבות בשדהגללים. על גששות ככלי מחקרי אתם מוזמנים לקרוא בכתבה שפורסמה באתר זווית. כמו כן אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה שפורסמה בהארץ על הכנס. כמו כן, בקרוב נפרסם יום עיון לכל מי שמעוניין לסייע באיסוף עקבות למגדיר המלא.

pic 1 min

מפגש מועדון ינואר 2022 – גישוש מערות

סוף סוף זה קרה – מפגש שעוסק בגששות מערות עם שמש יערן!!
המפגש כבר נדחה בשנה שעברה עקב הקורונה. השנה, למרות שהיינו בגל הדבקה גדול במיוחד, (אומיקרון) זה לא מנע מאתנו לקיים את המפגש, ו-24 חברי מועדון נפגשו בערד בציפייה ללכת ולחקור יחד עם שמש את מערת כידוד. לא ברור איך יצאנו מהמפגש הזה בלי להידבק בקורונה, אבל בתחושת החקר והגילוי של עולם המערות בהחלט נדבקנו.

 

צילום: ענת אידלמן

דילוג לתוכן